Konińska Fabryka Okien
Wersja Polska Polski English English Deutsch Deutsch Français Français Russian version Russian
Home
O firmie
O firmie
O firmie
Kontakt
CONTACT
Usine de fenétres de Konin
Frankowska Wioletta
ul. Ogrodowa 50
62-571 Stare Miasto
NIP 665-149-59-22tel.63 241 68 45
63 241 68 46
fax: 63 241 68 44
www.kfo.com.pl
kfo@kfo.com.pl
Formulaire de contact: Si vous avez des questions s'il vous plaît contactez-nous.

Nom:
Téléphone:
Email:
Message le contenu des matieres:
*Akceptuję Politykę Prywatności strony kfo.com.pl (Przeczytaj uważnie powyższe dokumenty, w których zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości do nas.).
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Konińską Fabrykę Okien, Frankowska Wioletta, ul. Ogrodowa 50, 62-571 Stare Miasto, NIP 665-149-59-22, prowadzącą stronę internetową kfo.com.pl, w celu: świadczenia przez Konińską Fabrykę Okien zamówionych przeze mnie towarów i usług, jak również odpowiedzi na zapytania skierowane za pomocą formularza kontaktowego. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
* - podanie danych jak i akceptacja punktów oznaczonych gwiazdką jest dobrowolna, jednak brak akceptacji powyższych punktów uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu przedstawienia stosownej oferty.GET
(Cliquer pour agrandir)Copyrights © 2010 KFO. Site by Avenus | Privacy Policy